KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144558

nr 1714 4558

Edvard (edi) von Dembinski, gata. Signerad. Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 32x27

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:08:30

28/7 08:47:54 1      Vinnande bud
28/7 18:02:14 1      justering av budtak